ECONOMIST (control/audit)

FORNETTI ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Elaborarea de proceduri in cadrul departamentului financiar-contabil
Verificarea respectarii procedurilor elaborate
Alte responsabilitati in cadrul departamentului financiar-contabil

CERINTE

Studii superioare in domeniul economic
Minimum 3 ani experienta in departamentul finaciar-contabil
Cunoasterea legislatiei cu privire la inregistrarile contabile, fiscalitate
Experienta minimum 1 an in domeniul controlului intern si auditului financiar
Cunoasterea limbii maghiare constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv, cu tichete de masa, bonucuri, excursii, telefon de serviciu, transport gratuit

Fornetti este cea mai cunoscuta si extinsa franciza din Romania, este lider pe piata de produse de panificatie congelata cu peste 650 magazine in peste 180 orase ale tarii, cu 15 milioane de kilograme de produse vandute anul trecut.
Fornetti Romania este o societate mixta romano-maghiara cu capital integral privat infiintata in anul 2001 ca urmare a extinderii Fornetti kft. cu sediul in Kecskemet, Ungaria.