Economist- contabilitate industriala

EUROHOLDING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verificare contracte clienti si furnizori (subantreprenori);
- Inchidere santiere din punt de vedere economic;
- Verificare facturi transportatori conform contracte;
- Verificare si colaborare cu inginerii in vederea intocmirii situatiilor de lucrari.

CERINTE

- Studii superioare economice/ inginerie economica;
- Experienta 2 ani in domeniu;
- Cunostinte MS Office, experienta in lucrul pe un program cu interfata ERP reprezinta avantaj;
- Persoana bine organizata, atenta la detalii, riguroasa.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Oportunitate de dezvoltare a carierei alaturi de o echipa de profesionisti;
- Conditii de lucru la standarde occidentale.

Industrie Maurizio Peruzzo e un nume de referinta in economia europeana.
Prezent in Romania de 13 ani, grupul reuneste mai multe companii ce promoveaza conceptul: Traditie si Calitate. Acestea sunt:
EUROHOLDING: coordonarea si gestionarea activitatilor si resurselor din grup;
EUROCONSTRUCT: antreprenoriat general in constructii civile, industriale, agricole;
EUROPREFABRICATE: proiectare, constructie si montaj de cladiri industriale si civile;
EUROPRODUCTS: activitati specifice de exploatare a agregatelor de rau si preparare a mortarelor si betoanelor;
EUROLOGISTICA: detinatoarea unui vast parc de utilaje specifice constructiilor.
IMP ROMANIA: producator de netesute pentru industria mobilei si industria textila;
NETEX: produse netesute pentru industria auto si constructoare;
MONLANDYS: consultanta si tranzactii imobiliare;
EURODESIGN: servicii de proiectare si consultanta in domeniul constructiilor civile si industriale.

www.euroholding.com.ro