ECONOMIST / CONTABIL- TIMISOARA

PROFI ROM FOOD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- înregistrarea în contabilitate a facturilor de servicii , obiecte de inventar, materiale consumabile, deconturi de cheltuieli, registre de cas¿ ale magazinelor
- eviden¿a conturilor de crean¿e ¿i datorii, înregistrarea proceselor verbale de compensare
- înregistrarea contabil¿ a statelor de plat¿
- înregistr¿ri contabile privind CA lunar¿, desc¿rcarea de gestiune a magazinelor
- întocmire declara¿ii lunare, deconturi de TVA, bilan¿

CERINTE

- studii superioare economice
- experien¿a 3 ani în domeniul financiar- contabil
- cuno¿tin¿e solide de contabilitate, cuno¿tin¿e IFRS constituie avantaj
- cunoa¿terea la zi a legisla¿iei fiscale
- orientare spre rezolvarea problemelor ¿i îndeplinirea obiectivelor la termenele stabilite
- persoan¿ minu¿ioas¿ ¿i foarte bine organizat¿
- constituie avantaj cunoa¿terea limbii engleze

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant, corelat cu performan¿ele obtinu¿e
- mediu de lucru dinamic
- ¿ansa unei cariere într-o companie multina¿ional¿
- prime în func¿ie de rezultatele ob¿inute
- perioad¿ de instruire

Parte a grupului franco-belgian Louis Delhaize, PROFI ROM FOOD SRL este o companie multina¿ional¿ ce de¿ine o re¿ea de magazine alimentare de tip discount.
Date suplimentare despre companie pute¿i g¿si pe site-ul www.profi.ro.