DISPECER

TOTAL PROTECT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dispecerul urmareste si opereaza mesajele de alarma de la beneficiari;
- Trimite echipajele de interventie la obiectiv;
-Complecteaza fisele de alarma abonati;
-Anunta departamentul tehnic despre aparitia unor defecte la sistemele beneficiarilor.

CERINTE

-Studii medii (diploma de Bacalaureat), studii superioare de tip tehnic reprezinta avantaj
-Cunostinte operare PC
-Experienta in domeniu
-Disponibilitate pentru lucrul in ture
-Rezistenta la stres- Seriozitate

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial atractiv
-Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si motivata
-Dezvoltarea personala si profesionala

Mai multe detalii la sediul firmei, TIMISOARA, STR. ADY ENDRE, NR.2, AP.8, tel .0256/293173
Doar candidatii selectati vor fi contactati in vederea
stabilirii unui interviu. Multumim!

Total Protect - servicii de consultanta, proiectare si instalare a urmatoarelor tipuri de sisteme tehnice: avertizare si alarmare la efractie si panica, avertizare si alarmare la incendiu, supraveghere video (vizualizare via internet), control acces si pontaj, interfonie si videointerfonie, automatizari porti-garaje, monitorizarea sistemelor antiefractie si sitemelor antiincendiu (toate tipurile de centrale) prin dispecerat propriu.