Director zonal vanzari

Evolution HCC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam Director zonal vanzari echipamente electrice, pentru clientul nostru, o companie cu prestigiu, ce detine experienta de peste 20 de ani in furnizarea de echipamente elctrice de joasa si medie tensiune.

studii superioare in domeniul electric
-experienta minima de 2 ani in lucrul la companii din domeniul furnizarii de energie.
-limba engleza – nivel avansat
-permis de conducere categoria B
-disponibilitate la deplasari

CERINTE

-participarea la licitatii si negocierea ofertelor
-vanzarea de echipamente electrice, reprezentant produsele companiei
-intretinerea si dezvoltarea bazei de date.
-monitorizarea ofertelor si mentinerea permanenta a contactului cu clientii
-mentinerea legaturii directe cu seful ierarhic superior

Evolution HCC este soluţia ideală pentru orice probleme legate de personal. Vă punem la dispoziție cele mai inovative servicii în organizarea de training-uri și teambulding-uri. De asemenea oferim servicii de recrutare și selecție de personal, coaching, evaluare personal, consultanță în toate orașele din țară, prin birourile regionale din Cluj-Napoca, Timișoara, Sibiu, Iasi dar funcționam și ca un Department HR extern pentru clienții nostri din toate domeniile.