Director vanzari/ Reprezntant vanzari

Renaissance Trade Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
Promoveaza si vinde produsele companiei
Dezvolta si gestioneaza portofoliu de clienti din Timisoara - domeniul este constructii si amenajari interioare, activitate de teren peste 80%
Identificarea de noi clienti
Pastrarea contactului permanent cu clientii, atat telefonic, cat si prin vizite regulate si construirea de legaturi de lunga durata cu acestia
Cunoasterea pietei pe segmentul de produse vandut
Intocmirea rapoartelor de activitate

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
Acest job se adreseaza persoanelor care pot Vinde Orice;
Experienta in vanzari minim 2 ani;
Experienta in domeniul materialelor de constructii constituie un avantaj;
Permis de conducere categoria B;
Excelente abilitati de vanzare, comunicare si negociere
Flexibilitate, perseverenta, orientare spre rezultate

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Mediu de munca profesional;
Pachet salarial competitiv, in raport cu performantele obtinute;
Telefon

DESCRIEREA FIRMEI

RELIUS - constructii durabile
Amenajari interioare si exterioare la cheie! Produse de calitate si fara reclamatii. Importam decorativa RELIUS parchetul Meister, usi, gresie si faianta. Produsele se adreseaza clientilor care pun accent pe calitate, de la mediu spre lux.