Director Vanzari

stroiaproduct

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti autohtoni.
Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei.
Urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual.
Participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora.
Stabileste si participa la intalnirile cu clientii si/sau cu furnizorii.

CERINTE

Studii superioare -constituie un avantaj studiile tehnice.
Experienta in vanzari utilaje/echipamente forestiere - constituie avantaj.
Cunoasterea pietei produselor forestiere-agricole constituie un avantaj.
Excelente abilitati de negociere comerciala.
Excelente abilitati de comunicare interpersonala, capacitate de coordonare, organizare si planificare, initiativa, capacitate rapida de decizie, personalitate energica, amabilitate si eficienta.
Cunostinte operare PC (Windows, MS Word, Excel, Internet).

BENEFICII OFERITE

Participare activa la planificare si implementare de noi strategii.
Deplasari cu conditii asigurate: diurna, cazare, transport.
Telefon mobil.
Pachet salarial atractiv.

STROIA PRODUCT SRL este o firma specializata in importul si distributia de utilaje, echipamente si consumabile pentru industria forestiera si de prelucrare a lemnului.