Director Vanzari

Fastnet&Electrics

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cerceteaza piata si identifica potentialii clienti;
- propune strategia de abordare ¿i dezvoltare a clien¿ilor;
-crearea portofoliului de clienti si mentinerea relatiilor cu acestia;
- culegerea de informatii necesare ofertatii in functie de unicitatea clientului
- prezentarea si recomandarea produselor companiei in functie de nevoile si dorintele clientului;
- particip¿ la negocierea termenilor contractuali ¿i incheierea contractelor cu clien¿ii;
- orientarea catre indeplinirea la timp si in conditii optime a obiectivelor trasate.

CERINTE

- studii superioare;
- experienta in domeniul IT si vanzari minim 1 an;
- ambitios, dinamic, responsabil, organizat;
- excelente calitati de comunicare si relationare;
- bun negociator, atent la detalii;
- atitudine pozitiva, optimist;
- creativ, flexibil, consecvent;
- capabil sa atinga si sa depaseasca target-ele;
- rezistent la stres;
- axat pe rezultate si pe nevoile clientului;
- tinuta business;
- disponibilitate la program prelungit;
- foarte buna cunoastere a utilizarii calculatoarului;
- permis de conducere auto categoria B.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv si bonusuri in functie de performanta

Rtele voce date, retele electrice, instalari echipamente DTH