DIRECTOR PRODUCȚIE PUBLICITARĂ

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Organizarea producției
•Coordonarea departamentelor de producție
•Răspunderea asupra activității producției (calitatea lucrărilor, termene de finalizare, rebuturi)
•Stabilirea planurilor de vânzări și profit
•Stabilirea priorităților sarcinilor pentru personalul din subordine
•Intocmirea ofertelor de preț
•Organizarea şi controlul vânzării
•Crearea, menţinerea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii din portofoliu

CERINTE

•Studii superioare tehnice şi/sau economice sau comerciale
•Cunoașterea tuturor departamentelor de producție (serigrafie, personalizări, reclame luminolase, DTP, design etc.)
•Experienţă în domeniul producție publicitară
•Abilităţi de comunicare
•Orientare spre client
•Aptitudini de conducere
•Cunoştinţe de operare PC
•Permis de conducere categoria B
•Cunoştinţe de limba engleză

BENEFICII OFERITE

•Salariu motivant
•Mediu de lucru competitiv cu şansa de dezvoltare profesională