DIRECTOR OPERATIONAL

EDY Group - AUTOCAMION SERVICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Directorul Operational are rolul de a coordona functional si tehnic departamentele de livrare de servicii ale AUTOCAMION SERVICE, firma membra a EDY Group.

Principalele responsabilitati:
- Coordoneaza procesele si asigura functionarea optima a departamentelor din subordine
- Asigura derularea activitatii departamantelor in limitele bugetare si propune solutii de eficientizare si crestere a profitului

CERINTE

- +3 ani experienta intr-o functie de management: procese, persoane, proiecte
- Experienta in cadrul unei firme/ companii dinamice
- Experienta anterioara in domeniul AUTO/ Logistica/Transport este un plus considerabil
- Experienta anterioara in domeniul Vanzarilor/ Achizitiilor constituie un avantaj

- Capacitate de organizare si coordonare a oamenilor si proceselor
- Leadership si orientare catre mobilizarea echipei
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
- Excelente abilitati de analiza si putere de decizie
- Spirit competitiv pe piata si de colegialitate cu membrii echipei de management

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Oportunitatea de a coordona si dezvoltaunul dintre cei mai mari furnizori de servicii de Service din tara, sub semnul calitatii autorizat VOLVO
- Posibilitati reale de reusita in atingerea obiectivelor si de dezvoltare a unei cariere de succes

edy Group
cariere in miscare

Edy Group reprezinta unul dintre cei mai importanti furnizori de servicii integrate in domeniul Transport si Logistica din Europa: Transport, Depozitare, Distributie, Service, Alimentare.

Suntem o afacere 100% romanesca si ne mandrim cu faptul ca ducem Romania mai departe in Europa, sub sigla calitatii serviciilor, a dedicarii pentru clientii nostri si a punctualitatii care ne caracterizeaza.

Succesul EDY Group se datoreaza muncii dedicate a angajatilor EDY: pasionati, responsabili, dedicati Romaniei si familiei EDY.

Companiile EDY Group:
- Edy International Spedition
- Edy Logistics
- Edy Distribution
- Edy Invest
- Autocamion Service
- Diesel One

Pentru a ne cunoaste mai bine, te invitam sa vizitezi site-ul nostru www.edyspedition.ro

edy Group