Director magazin

Zass Proteus & CO S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana care va ocupa aceasta pozitie, va trebui sa desfasoare urmatoarele activitati :
- Analiza evolutiei cererii si a volumului de vanzare a produselor si serviciilor
- Planificarea si comanda necesarului de marfa
- Urmarirea realizarii normei (target) de vanzari ale magazinului
- Administrarea gestiunii magazinului - Garantie conform legii gestiunilor
- Implementerea campaniilor publicitare si de promovare ale magazinului.
- Solutionarea problemelor din plan financiar, juridic, organizatoric si comercial
- Reprezinta compania in fata autoritatiilor si institutiilor locale
- Supervizarea si coordonarea personalul din subordine - vanzatori.

CERINTE

Persoana pe care o cautam raspunde la urmatoarele cerinte :
- studii superioare (economice sau tehnice);
- experienta pe o pozi¿ie similar¿ - obligatorie
- bune abilit¿¿i de leadership si organizare;
- bune abilit¿¿i de comunicare
- disponibilitate la program prelungit
- cunostinte operare PC (programe ERP, baze de date);

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial deosebit de atractiv
- Management orientat spre rezultate si obiective
- Un sistem de premiere si recompense orientat spre rezultate

Companie de comert si distributie la nivel national, de produse electronice si electrocasnice.