Director Executiv

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Gestionarea eficienta a resurselor umane, tehnice, materiale, financiare si informationale in concordanta cu politica si strategia firmei;
• Elaborarea contractelor cu clientii si furnizorii interni si externi;
• Negocierea conditiilor contractuale si urmarirea derularii contractelor;
• Urmarirea surselor de informare privind organizarea de licitatii si selectarea oportunitatilor de interes pentru companie;
• Raspunde de organizarea generala a activitatilor, urmarind asigurarea cu forta de munca si organizarea optima a programului de lucru, in raport cu obiectivele propuse.
• Raspunde de respectarea angajamentelor contractuale scrise si / sau verbale fata de clienti si fata de furnizori.

CERINTE

• Studii superioare in domeniul economic sau tehnic;
• Permis de conducere categoria B;
• Experienta in vanzari de servicii si/sau lucrari de instalatii electrice curenti slabi si curenti tari (securitate, IT, telecomunicatii, iluminat, forta, etc);
• Cunostinte specifice produselor si pietei de instalatii electrice curenti slabi si curenti tari (securitate, IT, telecomunicatii, iluminat, forta, etc);
• Cunostinte foarte bune de utilizare PC si aplicatii software;
• Cunostinte bune de limba engleza;
• Atitudine pro-activa, orientata catre client, capacitate de a rezolva probleme si de a lucra cu supervizare minima, initiativa, flexibilitate, orientare spre rezultate, perseverenta, disponibilitate pentru deplasari;
• Abilitati dezvoltate de comunicare/relationare/negociere/vânzare, gândire strategica, capacitate de analiza si sinteza, implicare, reponsabilitate, rezistenta la stres;

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial format din salariu fix plus bonus din profit;
• Traininguri de specialitate;
• Telefon mobil;
• Laptop;
• Autoturism pentru deplasari.

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.

A. Saguna, nr 3, bl U5, cam 6

Tel: +40356 458 588
E-mail: office@hr-step-up.ro