Director executie Utilaj de Ridicat si Constructii Metalice

CLARISMART CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza elaborarea documentratiei pentru contractul pentru care este Manager de contract
- Intocmeste si verifica dosarul lucrarii
- Elaboreaza graficul de realizare a lucrarilor conform contractului
- Raspunde de corectitudinea si calitatea proceselor care se desfasoara in cadrul derularii contractului
- Asigura Managementul transportului, ambalarii si depozitarii la
- Asigura Managementul montajului la client prin intocmirea Graficului de montaj si a Tehnologiei de montaj
- Asigura Managementul economic al Contractului
- Acorda asistenta tehnica la executie, montaj, punere in functiune, pentru lucrarile la care este Manager de Contract.

CERINTE

- Studii superioare- Faculatea de Mecanica
- Experienta in domeniul coordonarii si managementul proiectelor
- Foarte bune abilitati de gestionare a proiectelor si a resurselor necesare.
- Cunostinte avansate de limba engleza
- Permis conducere categ. B

BENEFICII OFERITE

- Se ofera salariu atractiv
- Tichete de masa
- Masina de serviciu
- Laptop
- Telefon mobil

DESCRIEREA FIRMEI

www.clarismart.ro