DIRECTOR DE VANZARI pentru Timisoara

CASABLANCA SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- prospectarea pietei
- ofertare la clienti
- mentinerea legaturii cu clientii si fidelizarea lor
- realizarea de rapoarte in urma deplasarilor la clienti
- propunerea de modificare de pret in functie de interesele organizatiei
- sesizarea oportunitatilor existente pe piata
- monitorizarea concurentei
- propunerea de strategii de comunicare/vanzare

CERINTE

Cerinte:

- experienta minim 3 ani in vanzari
- studii superioare eonomice sau tehnice
- permis de conducere categoria B
- limba engleza nivel avansat, cunoasterea limbii germane constituie avantaj
- abilitati de conducere si fomare de echipe

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv

Masina de serviciu, telefon mobil cu minute incluse, laptop, prime

Daca sunteti interesat(a) de aceasta oferta va rugam sa ne trimiteti un CV detaliat in limbile Romana si Engleza specificand pozitia pentru care aplicati la email: cv @cbs.ro, pana la data de 22 iunie 2006.

Website: www. cbs.ro

Suntem o firma de recrutare si selectie de personal acreditata de MMSS avand aria de acoperire predominant Timisoara/Timis .
Firma noastra este permanent la dispozitia dvs.cu urmatoarele servicii :
- Recrutare selectie si consultanta de personal