Director de vanzari - centrale electrice fotovoltaice

mir green power

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma produce, livreaza si instaleaza centrale electrice fotovoltaice.
Candidatul va avea responsabilitati legate de dezvoltarea pietei, stabilirea relatiilor comerciale cu clientii, incheierea contractelor si urmarirea derularii acestora, alte activitati conexe.
Nivelul ierarhic va fi corespunzator directorului de vanzari, noul nostru coleg urmand a fi implicat in crearea echipei de vanzari la nivel national si transnational si coordonarea acesteia.

CERINTE

Experienta relevanta in vanzari.
Experienta in coordonarea unei echipe.
Cunoasterea pietei specifice energiei electrice din surse regenerabile, in special din sursa fotovoltaica.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, format din salariu de baza si procent din vanzari.
Decontarea cheltuielilor de transport.
Autoturism.
Alte elemente motivationale.

Productie si comercializare panouri fotovoltaice, centrale electrice fotovoltaice, alte asemenea