DIRECTOR DE PRODUCTIE ELECTRONICA

TELCO-PE

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Coordoneaza intregul proces de productie
-Urmăreşte optimizarea procesului de producţie pentru evitarea neconformităţilor, a timpilor de reprelucrare şi a timpilor “morţi”.
-Trasează sarcini personalului subordonat, având în vedere cursivitatea producţiei şi echitate a gradului de ocupabilitate al personalului subordonat.

CERINTE

-experienţă minim 15 ani
-cunoştinţe avansate de limba germană
- abilităţi privind munca sub stres, în situaţii de urgenţă sau neprevăzute
-capacitate de judecată, de rezolvare a problemelor, bună capacitate de comunicare

BENEFICII OFERITE

-pachetul salarial se negociaza in urma interviului
-scolarizare in Germania la firma mamă

TELCO-PE SRL, profil productie electronica, este o companie privata cu peste 200 salariati in locatia din Timisoara si aproximativ 100 in locatia din Caransebes.
Inf.suplimentare pe www.telco.ro sau la tel.
0356-443653. CV-urile se pot depune si la sediul nostru din Timisoara, str.Capitan Damsescu, nr.46.