DIRECTOR ADMINISTRATIV - Timisoara

Arabesque S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza si controleaza activitatea angajatilor in vederea realizarii atributiilor de aprovizionare, depozitare, gestionare si livrare a marfurilor;
- Raspunde de organizarea si desfasurarea activitatilor administrative;
- Organizeaza activitatea de transport asigurand buna functionare a parcului auto.

CERINTE

- Persoana organizata ,cu experienta intr-o pozitie similara in domeniul administrativ / logistic;
- Studii superioare;
- Abilitati de comunicare si de coordonare a unei echipe;
- Promptitudine in rezolvarea sarcinilor;
- Permis auto

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati de dezvoltare profesionala
- Masina si telefon de serviciu

Companie cu capital integral romanesc, ARABESQUE si-a facut aparitia pe piata romaneasca in anul 1994, aducand un plus de profesionalism pe piata materialelor de constructii si o oferta integrata.

In prezent, compania ARABESQUE este lider pentru distributia materialelor de constructii si finisaje oferind peste 25.000 de repere.