Developer Microsoft Dynamics NAV

MikroPlan GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Extinderea functionalitatilor oferite de MS Dynamics NAV pe baza specificatiilor realizate conform cerintelor clientilor.

Colaborare in cadrul echipei de proiect interne in realizarea caietelor de sarcini si a solutiilor software.

CERINTE

Dezvoltator software cu pregatire adecvata.

Experienta in dezvoltarea de solutii pentru Microsoft Dynamics NAV

Cunostinte solide in baze de date (MS SQL 7 Oracle)

Experienta in dezvoltarea unor aplicatii complexe.

Limba engleza este necesara; germana reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Compania noastra pune pret pe dezvoltarea continua a angajatilor, atat din punct de vedere profesional cat si personal.

Profesional exista posibilitatea castigarii experientei in cadrul unei echipe multiculturale precum si cresterea in pozitii ce necesita o responsabilitate crecuta.

Personal exista posibilitatea unei munci flexibile, traininguri in domenii colaterale jobului.

Aveti si un manager care are intotdeauna o ureche dedicata echipei (cealalta este dedicata clientului ...)

MikroPlan GmbH este o companie germana de servicii multiple in domeniul IT: dezvoltare-sisteme-soft, instalatii retele clasice si in fibra optica, VoIP, Telefonie, programare de aplicatie, cercetare soft.

Cautam persoane pentru locatia din Romania (dezvoltare si consultanta pentru Microsoft Dynamics). Emailuri direct si la Peter Weber - pow@mikroplan.com.