Designer Flash

SC INTERNET MARKETING-ONLINE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Internet Marketing On-Line (www.imarketing-online.com) ofera servicii profesionale pentru aplicatii web.
Firma noastra colaboreaza cu companii internationale din Londra, New York, Tel Aviv.
Cautam designeri ambitiosi, creativi, dornici de perfectionare si afirmare profesionala, capabili de a realiza elemente grafice vectoriale si animatii flash pentru jocuri online.

Aptitudini necesare:
- cunostinte avansate Flash
- cunostinte medii Photoshop
- cunoasterea unei limbi straine (Engleza, Franceza)
- atentie pentru detaliu
- respectarea deadline-urilor stabilite
- abilitati de comunicare
- cunostinte de compozitie, culoare si desen
- flexibilitate, responsabilitate, seriozitate
- experienta-minim 1 an in domeniu

CERINTE

cunostinte avansate Flash
cunostinte medii Photoshop
cunoasterea unei limbi straine (Engleza, Franceza)
atentie pentru detaliu
respectarea deadline-urilor stabilite
abilitati de comunicare
cunostinte de compozitie, culoare si desen
flexibilitate, responsabilitate, seriozitate
experienta-minim 1 an in domeniu

In cadrul interviului cadidatul va avea o discutie pe baza portofoliului si va sustine un test de verificare a cunostintelor Flash.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
pachet salarial atractiv si bonus-uri in functie de performanta
mediu de lucru profesional
oportunitatea de a lucra la sediul partenerilor nostri din Londra

Firma de realizare si furnizare de aplicatii la programe informatice.