Coordonator Transport - logistica documente parc auto

DUNCA EXPEDITII SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmeste documentatia pentru obtinerea autorizatiilor speciale de transport
- intocmeste toate documentele si obtine toate actele necesare pentru circulatia legala pe drumurile publice
- tine evidenta acestor documente, precum si scadenta expirarii acestora
- pastreaza legatura cu autoritatile rutiere

CERINTE

- studii superioare tehnice, prezinta avantaj studii superioare in domeniul transporturilor
- cunostiinte minime auto
- experienta anterioara constituie avantaj
- persoana organizata, ordonata, cu atentie la detalii, cu orientare catre rezultate, având un bun management al timpului
- cunostiinte de baza de operare PC (Excel, Word, Powerpoint)
- disponibilitate pentru lucru cu termene stricte
- permis auto cat B

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- tichete de masa

DESCRIEREA FIRMEI

TRANSPORT MARFA INTERN SI INTERNATIONAL
LOGISTICA SI DEPOZITARE MARFA