Coordonator Transport - Logistica Documente Parc AUTO

DUNCA EXPEDITII SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmeste documentatia pentru obtinerea autorizatiilor speciale de transport;
- intocmeste toate documentele si obtine toate actele necesare pentru circulatia legala pe drumurile publice; tine evidenta acestor; documente, precum si scadenta expirarii acestora
- pastreaza legatura cu autoritatile rutiere.

CERINTE

- studii superioare tehnice, prezinta avantaj studii superioare in domeniul transporturilor;
- cunostiinte minime auto;
- experienta anterioara constituie avantaj;
- persoan¿ organizat¿, ordonat¿, cu atentie la detalii, cu orientare c¿tre rezultate, având un bun management al timpului;
- cunostiinte de baza de operare PC (Excel, Word, Powerpoint);
- disponibilitate pentru lucru cu termene stricte;
- permis auto cat B.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- tichete de masa.

DESCRIEREA FIRMEI

TRANSPORT MARFA INTERN SI INTERNATIONAL
LOGISTICA SI DEPOZITARE MARFA