COORDONATOR SERVICE

ALETHEIA CONSULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acest coordonator service are urmatoarele responsabilitati:
- mentinerea relatiei cu clientii firmei
- intovmirea fisei de primire a utilajului defect
- constatarea defectiunii
- urmarirea reparatiei
- instiintarea clientului asupra starii utilajului adus spre reparare
- facturare

CERINTE

- bune abilitati de comunicare
- bune capacitati de organizare
- abilitati de vanzare
- spirit de echipa
- minim studii medii

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Training de specialitate

Aletheia Consult este o firm¿ privat¿ de consultan¿¿ în domeniul resurselor umane.Programele noastre sunt orientate pe nevoile specifice ale ale partenerilor nostri, fiind concepute pentru atingerea unor rezultate vizibile sus¿inute de indicatori m¿surabili.
Clientul nostru - Yes Technology - este o companie distribuitoare de scule si utilaje electrice profesionale. Activeaza pe piata din Timisoara de 10 ani, reusind sa ramana in preferintele clientilor datorita promptitudinii, seriozitatii si a serviciilor ireprosabile. Acum, cei 20 membri ai echipei isi cauta inca un coleg nou!
Asadar, daca iti doresti sa lucrezi intr-o echipa tanara, in care dorinta de munca si deschiderea spre clienti sunt apreciate si recompensate, aplica CV-ul tau pentru acest post!