Coordonator Revista

Medicas

Job expirat

RESPONSABILITATI

Este vorba despre o revista gratuita de publicitate cu profil medical, distribuita in Timisoara.

Coordonarea echipei de vanzari (agentii de publicitate), marketingul si managementul revistei, coordonarea distributiei, incheierea contractelor de publicitate, stabilirea strategiei de dezvoltare.

CERINTE

Cautam pe cineva care poate organiza si conduce echipa.

Dorim pe cineva care stie bine ce are de facut, preferabil cu experienta in vanzari si cunostinte solide de marketing si management.

Candidatul ideal (nu-l cautam neaparat pe cel ideal, dar sa semene cu el) este :
- team player, simtul umorului “constituie un avantaj”
- organizat si poate organiza si pe altii
- cunostinte de marketing (preferabil experienta in vanzari)

BENEFICII OFERITE

Putem oferi:
- Colectiv de munca prietenos, fara birocratie
- Sefi OK, ne pasa de bunastarea angajatilor si ajutam oricand se poate pe plan personal si profesional
- Aprecierea si remuneratia corespunzatoare a muncii bine facute
- Dedicatia se rasplateste.

Companie tinara si dinamica, vom ajunge \"sus\" cu siguranta.