Coordonator lucrari sisteme de securitate - TIMISOARA

SC HOLDIMAG SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza activitatea pe santiere a echipelor in ceea ce priveste urmatoarele lucrari:
- executarea cablajelor sistemelor de securitate la efractie si incendiu
- montarea echipamentelor componente ale sistemelor de securitate la efractie si incendiu
- realizarea instalatiilor electrice
- realizare infrastructuri date-voce

CERINTE

- Studii medii
- Cunostinte tehnice electrice de baza
- Carnet de conducere cat.B (obligatoriu)
- Domiciliu stabil in Timisoara (obligatoriu, nu flotant)

BENEFICII OFERITE

Salariu, transport, acces la autovehicol firma
Posibilitate de participare la cursuri in vederea dezvoltarii capacitatilor personale
Posibilitate de lucru in strainatate

SC HOLDIMAG SRL oferă servicii de proiectare, instalare, mentenanta, service garanţie şi post garanţie pentru echipamente de securitate, alarmare la efracţie şi incendiu: