Coordonator Administrativ

Inform Media SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Raspunde de buna executare a lucrarilor de intretinere
- Asigura accesul companiei la servicii administrative si de aprovizionare la standarde competitive
- Asigura legatura cu furnizorii de servicii si utilitati
- Mentine relatia cu autoritatile locale si diverse institutii de control/verificare (PSI, mediu, etc)
- Verifica in mod constant instalatiile aferente cladirilor
- Intocmeste propuneri pentru planul de aprovizionare tehnico-materiala privind instalatiile, accesoriile si materialele specifice
- Se ocupa de incheierea contractelor cu furnizorii de utilitati

CERINTE

- Experienta relevanta in administratie, activitati de intretinere, pe un post similar
- Cunostinte de limba engleza – nivel mediu
- Cunostinte operare calculator (Excel) – avansat
- Cunostinte tehnice in domeniul constructii si masini-unelte
- Cunostinte contabilitate primara
- Experienta in administrarea unui buget
- Abilitati organizatorice, capacitate decizionala, bune abilitati de comunicare si relationare
- Permis auto categoria B

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- program de compensatii si beneficii bazat pe performanta
- programe de training
- mediu de lucru profesionist

INFORM MEDIA, un trust international de media, este prezent in sase judete din partea de Vest a Romaniei - Bihor, Arad, Caras-Severin, Timis, Satu Mare, Cluj si in Bucuresti. Principalele produse sunt cotidienele - Timis Expres, Arad Expres, Jurnal Bihorean, Jurnal de Caras-Severin, Cluj Expres, Jurnalul Aradean - limba romana, Bihari Napl?, Szatm?ri Friss ?js?g - limba maghiara; ziarele saptamanale - Publitim Timisoara, Bazar Bihorean; portaluri specializate de stiri - tion.ro, bihon.ro, aradon.ro, caon.ro, huon.ro, clon.ro; portalul de anunturi - publitim.ro, portalul de locuri de munca - romjob.ro, clujjob.ro, itromjob; portalul de imobiliare - romimo.ro; portal auto - bestauto.ro

Inform Media recunoaste in capitalul uman resursa cea mai importanta in realizarea obiectivelor institu?ionale.
Echipa Inform Media este tanara, puterea sa constand in entuziasmul si integritatea oamenilor sai , calita?i ce indruma spre performan?a.
Stim cat de importanta este cresterea profesionala a angajatilor companiei si tocmai din acest motiv urmarim in permanenta perfectionarea lor prin diverse training-uri.