CONTROLOR COSTURI

Edy International Spedition

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Controleaza, compara si evalueaza costurile in vederea unei executii optime a curselor
-Monitorizeaza atent consumul de combustibil la nivelul flotei alocate si se asigura de conformitatea acestuia cu parametrii stabiliti
-Verifica corectitudinea si completitudinea informatiilor din comenziile de transport si modalitatea de planificare a acestora
-Asigura gestionarea acurata a documentelor de transport – inregistrarea si arhivarea foilor de parcurs, verificarea diagramelor tahograf si a deconturilor
-Inregistreaza si verifica parametrii necesari pentru calculul salarial al soferiilor
-Genereaza rapoarte specifice activitatii de transport cu accent pe consumul de combustibil si km efectuati

CERINTE

-Studii superioare finalizate
-Experienta operationala solida in domeniul Transporturilor
-Cunostinte de baza referitor la Venituri/Cheltuieli
-Abilitati foarte bune de utilizare PC: MS Office, softuri specifice de Transport, alte programe de gestiune [ERP]
-Limba engleza – nivel conversational

-Persoana organizata, cu o buna capacitate de planificare si coordonare
-Gandire analitica si focus pe obtinerea rezultatelor
-Abilitati de lucru cu oamenii si adaptabilitate la munca in echipa
-Excelente abilitati de comunicare si negociere
-Persoana orientata spre rezolvarea problemelor

BENEFICII OFERITE

Dezvoltare intr-un mediu dinamic si in cadrul unei echipe tinere.

Edy Group reprezinta unul dintre cei mai importanti furnizori de servicii integrate in Transport si Logistica din Europa: Transport, Depozitare, Distributie, Service, Alimentare.

Suntem o afacere 100% romanesca si ne mandrim cu faptul ca ducem Romania mai departe in Europa, sub sigla calitatii serviciilor, a dedicarii pentru clientii nostri si a punctualitatii care ne caracterizeaza.

Succesul EDY Group se datoreaza muncii dedicate a angajatilor EDY: pasionati, responsabili, dedicati Romaniei si familiei EDY.

Companiile EDY Group:
- Edy International Spedition
- Edy Logistics
- Edy Distribution
- Edy Invest
- Autocamion Service
- Diesel One

Pentru a ne cunoaste mai bine, te invitam sa vizitezi site-ul nostru www.edyspedition.ro

edy Group
cariere in miscare