CONTROLOR CALITATE(LIMBA MAGHIARĂ)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Controlul proceselor de producţie şi de igienizare
Controlul şi calificarea produsului finit
Utilizarea şi îmbunătăţirea procedurilor, documentelor aferente standardelor IFS şi ISO 22000
Organizarea instructajelor de igienă pentru personalul din producţie
Soluţionarea sarcinilor legate de calitate în colaborare cu celelalte departamente

CERINTE

Studii superioare de specialitate(Tehnologia produselor agroalimentare, Chimie industrială)
Disponibilitate de lucru în 3 schimburi
Cunoştiinţe de sistem HACCP, GMP şi GHP constituie avantaj
Cunoaşterea limbii maghiare este obligatorie(nivel avansat)
Experienţă acumulată în în industria alimentară sau într-o hală de producţie minim 3 ani
Permis de conducere categoria B
Persoană serioasă, punctuală, comunicativă, ordonată, practică

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, bonuri de masă, transport gratuit
Posibilitatea dezvoltării profesionale