CONTROLOR CALITATE

WORK FORCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Verificarea produselor receptionate si pregatirea pentru livrare;
Identificarea diferentelor calitative si cantitative;
Consemnarea neconformitatilor la receptie si corectarea defectelor impreuna cu echipa de operatiuni;
Verificarea produselor

CERINTE

Absolvent liceu;
Calificare in domeniul calitatii sau cursuri in domeniul logistic;
Experienta in domeniu;
Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu - avantaj;
Cunostinte PC;
Disponibilitate de a lucra in schimburi

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Transport gratuit;
Bonuri masa;
Bonusuri de performanta;

WORK FORCE este filiala din Romania a companiei WORK FORCE KFT UNGARIA. Reteaua WORK FORCE opereaza la nivel international prin peste 100 de consultanti, traineri si specialisti in resurse umane. WORK FORCE furnizeaza solutii complete pentru domeniul resurselor umane, serviciile noastre incluzind selectie si recrutare de personal, leasing de personal, evaluare de personal prin metoda Assessment Center si prin testare psihologica, outplacement, payroll, consultanta in management si administrare de personal.