CONTROLLER FINANCIAR

Inform Media Romania srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- raportari lunare si trimestriale catre Managementul Inform Media Grup ;
- analiza si prognoza planificari pe termen mediu;
- comunicarea cu departamentele implicate in asigurarea de date pentru raportari;
- suport la implementarea conceptului si instrumentelor de controlling;
- calcularea bugetelor de venituri si cheltuieli;
- pregatirea de prezentari pentru Managementul companiei;
- analiza pietei romanesti de media si a competitorilor

CERINTE

- studii superioare economice;
- experienta in domeniu - constituie avantaj;
- cunostinte de limba engleza - nivel avansat;
- cunostinte IT: MS Office, MS Outlook

BENEFICII OFERITE

- training intensiv la locul de munca intr-o echipa competenta;
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala

Trust international media editorul publicatiilor - Jurnal Bihorean, Adevarul de Arad, Timis Expres, Arad Expres, Timpul, Cuvantul liber, Publitim