Contractor

Cresta Print

Job expirat

RESPONSABILITATI

- studiaza piata pentru cunoasterea situatiei existente, determinarea tendintelor si gasirea de noi oportunitati
- identifica locatii pentru amplasarea de sisteme publicitare si le ierarhizeaza dupa valabilitate, utilitate, valoare si impact
- intocmeste si gestioneaza bazele de date cu amplasamentele posibile si proprietarii acestora
- negociaza cu proprietarii si contracteaza amplasamente
- cultiva bunele relatii cu actualii si potentialii colaboratori si parteneri
- urmarireste derularea contractelor semnate
- lucreaza in echipa si e subordonat managerului general

CERINTE

- abilitati de comunicare si negociere, capacitate de relationare cu oameni de diverse categorii
- perseverenta, indaratnicie, tupeu
- orientare spre reusita, capacitate de a nu renunta
- atitudine dinamica, proactiva, automotivanta
- cunoasterea psihologiei umane
- cunoasterea pachetului MS Office
- absolvirea unor cursuri de negociere si comunicare constituie avantaj
- studiile superioare intr-un domeniu asociat cu comunicarea constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariul se negiciaza in cadrul interviului
- se acorda bonusuri pentru contractele realizate

Firma Cresta Print a luat fiinta in 1996 sub forma unei agentii full service de marketing si publicitate. Incepand din 2002 ne-am focalizat tot mai puternic pe publicitate stradala (outdoors). Acesta este domeniul in care activam cu mult succes in prezent. In numai patru ani am devenit unul dintre actorii cei mai importanti din publicitatea outdoors din vestul tarii. Actualmente cautam sa ne consolidam pozitia de lideri pe anumite segmente de piata si sa ne majoram cota de piata in altele.