Contabil junior - Pro TV Timisoara

ProTV

Job expirat

RESPONSABILITATI

- completeaza registrul de casa pentru punctul de lucru;
- asigura legatura cu banca (depunere/ridicare numerar, urmarire plati/incasari, ridicare extrase, etc.);
- verifica existenta si modul de completare al foilor de parcurs;
- verifica existenta tuturor vizelor pe documentele primare pe care le transmite la centrala;
- verifica deconturile de cheltuieli si existenta semnaturilor persoanelor autorizate;
- furnizeaza contabilului sef informatii detaliate necesare intocmirii rapoartelor financiar-contabile.

CERINTE

- absolvent studii medii;
- experienta in contabilitate primara minim 1 an de zile;
- cunostinte MS Excel la nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv.

ProTV activeaza pe piata romaneasca din 1 decembrie 1995. Este postul TV care a revolutionat termenul de televiziune privata in Romania si care a dat startul pentru o serie de produse puternice pe piata media romaneasca: Acasa, ProCinema, ProTV International, ProFM, InfoPro