CONTABIL - CONTABILITATE PRIMARA - part time

RESURS CONSULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

RECRUTAM PERSONAL PENTRU UN SALON DE INFRUMUSETARE.

Postul: CONTABIL - PART-TIME cu perspective de trecere la full time.

ACTIVITATI:

Sprijina activitatea economistului din departamentul financiar contabil, pentru urmatoarele activitati:

a. Intocmeste registrul de casa + gestiune;
b. Urmareste si tine evidenta soldurilor din banca, atat in lei cat si in valuta;
c. Urmareste soldurile clientilor si furnizorilor;
d. Listeaza si indosariaza jurnalul de vanzari, jurnalul de cumparari, registrul jurnal general, balantele, notele contabile, jurnale auxiliare;

CERINTE

- studii / experienta in domeniul CONTABILITATII (liceul economic, sau curs de contabilitate)
- studiile superioare nu sunt obligatorii, daca exista cursuri in domeniul contabilitatii
- cunostinte avansate de operare PC

BENEFICII OFERITE

dezvoltare profesionala intr-un mediu stabil de lucru

RESURS CONSULT - firma ACREDITATA de recrutare si selectie de personal (www.resursconsult.ro, tel. 0727 843 987, mail: recrutare@resursconsult.ro) recruteaza un CONTABIL si o RECEPTIONERA pentru un client al sau din Timisoara, un salon de infrumusetare.

ESTE OBLIGATORIE PRECIZAREA POSTULUI PENTRU CARE CANDIDATI - CONTABIL / RECEPTIONERA - mai ales pentru Cv-urile transmise pe emailul firmei, deoarece firma scoate la concurs diverse posturi din mai multe domenii de activitate. Va dorim succes!