CONTABIL - COMPANIE IMPORT SI COMERT UTILAJE AGRICOLE

Delta HR Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Facturare marfa
- Calculatii fise reparatii si facturarea acestora
- Urmarire debitori, verificare solduri, trimitere de notificari la sfarsit de luna
- Intocmirea bonurilor de consum-*urmarirea incasarilor avansurilor la comenzile clientilor, intocmirea facturilor la livrare
- Urmarirea incasarii rambursurilor pentru livrarile cu curier
- Realizarea pontajelor si intocmirea declaratiilor aferente salariilor

CERINTE

- Studii medii sau superioare de specialitate
- Experienta operare calculator (MsOffice, Fox)
- Permis conducere cat. B
- Responsabilitate, bune abilitati de comunicare
- Cunoasterea limbii germane reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Oferta salariala consistenta

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta si Cercetare in Managementul Resurselor Umane
Delta HR Consult recruteaza pentru unul din clientii sai, companie ce activeaza in domeniul importului si comertului cu utilaje agricole,