CONTABIL

PROFI ROM FOOD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza inregistrari in contabilitate cu privire la cifra de afaceri lunara, registrul de casa si descarcarea de gestiune a magazinelor
- Contabilizeaza facturile de servicii , obiecte inventar, deconturi de cheltuieli
- Completeaza cereri si depune documentatii pentru obtinerea certificatelor de atestare fiscala
- Contabilizeaza platile si incasarile prin virament bancar
- Pastreaza evidenta conturilor de creante si inregistreaza ordinele de compensare
- Inregistreaza procesele verbale de control ale tuturor autoritatilor locale
- Tine evidenta facturilor si avizelor de insotire
- Organizeaza si gestioneaza arhiva operativa a tuturor documentelor contabile justificative care stau la baza inregistrarilor in contabilitate

CERINTE

- Studii superioare de specialitate
- Experienta: minimum 2 ani in contabilitate
- Foarte bune cunostinte de contabilitate si fiscalitate
- Cunostinte PC: MS Office (Word, Excel), MS Outlook, Oracle (avantaj)
- persoana dinamica ¿i foarte bine organizata
- capacitate de indeplinire a obiectivelor la termen
- abilitati de comunicare si lucru in echipa
- loialitate, seriozitate

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Oportunitatea dezvoltarii carierei intr-o companie multinationala

Parte a grupului franco-belgian Louis Delhaize, PROFI ROM FOOD SRL este o companie multinationala ce detine o retea de magazine alimentare de tip discount.
Date suplimentare despre companie puteti gasi pe site-ul www.profi.ro.