CONTABIL

SC Minerva Com SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- platile catre furnizori
- evidenta documente regim special : gestiune, consum, inventariere, arhivare
- inventariere solduri clienti-furnizori
- verificari fise cont
- verificari la sfarsit de luna ¿ jurnale de vanzari
- elaborare si verificare bugete
- situatii comparative in excell, defalcare facturi servicii pe centre de cost
- fluturasi salarii
- contabilitate pana la inchidere de luna la 2 firme mai mici din grup

CERINTE

- Studiile superioare de specialitate (se accepta si fara experienta), sau studii medii si experienta 2 ani
- Implicare si dorinta de invatare
- Flexibilitate, adaptabilitate
- Atentie la detalii
- Prsoana dinamica, organizata

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa

Minerva Com este societate comerciala privată cu capital integral român a cărei activitate a început în Timişoara în Ianuarie 1997.
Clienţii noştri sunt producători de mobilă, firme de amenajări interioare cât şi persoane fizice care preţuiesc calitatea muncii lor şi a produselor pe care le utilizează.
Importăm şi distribuim peste 20.000 de produse de înalta calitate, certificate internaţional de către producători şi acordăm clienţilor noştri suportul tehnic necesar şi servicii de consultanţă pre şi post vânzare.
Suntem reprezentanţii unor producători de referinţă în industria mobilei:
Hettich International, Germania,lider mondial in producţia de accesorii de calitate pentru mobilă;
Franke, Elveţia, lider mondial in producţia de chiuvete din inox şi unul dintre cei mai mari producători de electrocasnice încorporabile pentru bucătărie;
Elektra, Germania, lider mondial in producţia de corpuri de iluminat pentru mobilă;
Pamar, Italia, producător prestigios de mânere metalice de înalta calitate şi cu design inovator;
Poliplast, Italia, producător de manere din plastic de calitate;
şi mulţi alţii.
Gama de produse este compusă din balamale, mânere, sisteme de sertare, sisteme pentru uşi culisante şi pliante, profile de aluminiu, profile din PVC, picioare şi suporţi, accesorii pentru bucătărie, chiuvete, electrocasnice încorporabile, software de proiectare, şabloane şi utilaje.
Pentru a veni în întâmpinarea clienţilor noştri am deschis magazine în oraşele Arad, Bucureşti, Constanta, Oradea,Iasi, Sibiu şi Timişoara. Echipa Minerva com este formata din 55 de tineri pregatiţi să îi ajute pe clienţi pentru a folosi accesoriile care răspund cel mai bine nevoilor de calitate şi funcţionalitate.
Misiunea noastră este să-i ajutăm pe clienţii noştri să producă mobilă modernă de calitate, de aceea vom continua procesul de pregatire a oamenilor în acelaşi timp vom dezvolta reţeaua de magazine pentru a uşura accesul clienţilor la accesorii de calitate.