Consultanti vanzari in limba italiana

SC FUTURE CALL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contactarea clientilor din Italia in vederea stabilirii de intalniri pentru reteaua comerciala;
- activitati diverse, de data entry sau backoffice.

CERINTE

- un nivel bun de limba italiana, scris si vorbit;
- abilitati foarte bune de comunicare si relationare;
- orientare catre client;
- spirit de echipa;
- persoana dinamica, serioasa, rezistenta la stres;
- familiaritate in folosirea PC-ului;
- experienta in call center (constituie avantaj);

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:

- salariu fix + premii in functie de performanta + tichete de masa;
- un mediu de lucru modern şi dinamic;
- condiţii foarte bune de lucru;
- program de lucru flexibil (part time / full time);
- training de pregatire.

Asadar, daca esti vorbitor de limba italiana, indiferent daca ai mai lucrat sau nu intr-un call center si doresti sa faci parte dintr-un colectiv tanar, unde sa ai parte de provocari si sa inveti lucruri noi, atunci nu ezita sa ne trimiti cv-ul tau la urmatoarea adresa: office@futurecall.eu sau sa ne contactezi la urmatorul numar de telefon pentru informatii suplimentare: 0724.908.299.

IMPORTANT: Tu alegi cat vrei sa castigi, noi nu iti restrictionam accesul la un salariu mare!!!
Din contra, asta cautam, persoane dornice sa munceasca pentru a obtine venituri mari.

Azienda multinazionale con varie sedi in Italia,investe sul mercato estero con filiale di Timisoara e vanta clienti di primo ordine nel campo delle telecomunicazioni e dei servizi IT