CONSULTANTI IMOBILIARI

Sea Activ SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administrarea si imbunatatirea bazei de date;
- Administrarea portofoliului de clienti, largind continuu sfera relationala;
- Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- Ofera consultanta si asistenta in procesul de intermediere in tranzactiile imobiliare;
- Ofera consultanta imobiliara in vederea obtinerii solutiilor de finantare.

CERINTE

- Abilitati excelente in comunicare;
- Prospectarea pietei imobiliare
- Persoana ambitioasa, dinamica cu spirit de antreprenor si atitudine de invingator ;
- Persoana cooperanta si un bun jucator de echipa;
- Perfectionare continua;
- Rezistenta la stress;
- Permisul de conducere este o cerinta obligatorie.

BENEFICII OFERITE

- Echipa profesionista
- Comisioane motivante
- Program flexibil
- Publicitate in promovarea ofertelor
- Atmosfera de lucru placuta
- Programe de pregatire
- Sisteme/instrumente de marketing
- Suport juridic/financiar
- Masina si telefon de serviciu

Pe o piaţă imobiliară în continuă mişcare şi transformare, obiectivul principal al companiei îl reprezintă abordarea în mod profesionist a cerinţelor clienţilor săi întărind o relaţie pe termen lung cu aceştia, bazată pe încredere, respect şi integritate.