Consultanta si vanzari in domeniul financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferta:
Pentru studentii care doresc un venit care sa le permita efectuarea studiilor; Pentru bugetari, profesori, angajati la stat,etc; Pentru cei care au o afacere dar doresc un castig suplimentar care sa asigure siguranta financia, indiferent de varsta si sex, venim cu urmatoarea oferta care poate insemna schimbarea in bine a vietii dumneavoastra:
Cautam si formam manageri capabili sa recruteze, formeze si coordoneze o echipa de consultanti financiari in domeniul brokeraj asigurari - MANAGEMENTUL ACESTEI ECHIPE pe baza unui plan de cariera unic pe piata de profil din Romania, fara target, fara stres.
- activitate part- time;
- plata pe baza de comision proportional cu implicarea;
Responsabilitati:
- selectie resurse umane,
- coordonare echipa,
- gestionare date clienti,
- consultanta financiara.
- vanzari
Zona de interes: Timisoara; localitatile judetului Timis

CERINTE

- studii: minim liceul absolvit; facultate in curs; facultate absolvita;
- nu se cere experienta;
- pregatirea de specialitate se face de catre firma in tara si in strainatate;
- disponibilitate de implicare intr- un domeniu nou,
- dorinta de realizare a unei cariere de exceptie
- dorinta de a avea propria afacere;
- ambitie si perseverenta in realizarea telurilor propuse.

BENEFICII OFERITE

Pachet de beneficii motivant, unic in Romania:
- comision proportional cu implicarea, venituri la nivel de UE;
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes prin managementul unei echipe de consultanta in asigurari;
- cursuri de pregatire interne si internationale platite de firma;
- avansare in cariera in functie de performanta;
- evolutie rapida in cariera;
- recunoastere profesionala;
- RENTA DE RECUNOASTERE A MUNCII;
- PROTECTII MANAGERIALE;
- concedii impreuna cu partenerul de viata platite de firma;
- PROGRAM FLEXIBIL FARA TARGET, FARA STRES.
Asteptam cv- ul dumneavoastra.