consultant vanzari Timisoara

BRAINSCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Reprezinta BRAINS CONSULTING in relatia cu clientii existenti dar si cu potentialii clienti;
- intalnirea cu clientii in vederea demararii unei colaborari pe parte de formare profesionala
- urmarirea actelor cursantilor si mentinerea permanenta a legaturii cu clientii deja contractati
- negocierea si incheierea de contracte pentru persoane juridice
- incheierea contractelor de formare profesionala cu persoanele fizice
- Contribuie activ la indeplinirea tragetului de vanzari;

CERINTE

- Experienta de minim un an in vanzari directe (in vanzarea de servicii de training constituie un avantaj);
- Abilitati de comunicare/ prezentare/ negociere/ vanzare;
– Avantaj folosirea unui proces structurat de vanzare;
- Atitudine deschisa, motivanta si orientata catre rezultate;
- Cunostinte bune de PC, Office;
- Cunostinte bune de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + comision in functie de rezultate;

- Participarea la programe de training in domeniile: vanzari, negociere, marketing, project management;

- Telefon mobil.

DESCRIEREA FIRMEI

FIRMA DE CONSULTANTA SI RESURSE UMANE.