Consultant vanzari tehnic- comercial

Clarismart Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clarismart Consulting cauta pentru companie de productie instalatii electrice o persoana pentru postul de CONSULTANT VANZARI TEHNIC-COMERCIAL.

Responsabilitati:

- Alimenteaza in permanenta baza de date, contacteaza si stabileste intalniri
- Prospecteaza piata,
- Viziteaza potentialii clienti
- Identifica nevoile potentialilor clienti si participa la elaborarea ofertei tehnice-comerciale impreuna cu departamentul Proiectare-Ofertare
- Pastreaza relatia cu clientul pe parcursul derularii contractului si dupa finalizarea acestuia, cu scopul de a monitoriza nivelul de satisfactie al clientului.
- Actualizeaza raportul de activitate.

Beneficii:

CERINTE

- Experienta in vanzare de servicii B2B - in industrie,
- Abilitati tehnice
- Studii superioare in domeniu electrotehnic
- Abilitatea de a putea identifica nevoile unui potential client
- Abilitatea de a stabili si consolida relatii de colaborare pe termen lung cu potentialii clienti.
- Disponibil la deplasari
- Permis auto cat. B
- Limba engleza nivel avansat,

BENEFICII OFERITE

- masina de serviciu
- salariu fix+ comision
- program flexibil

Persoanele interesate sunt rugate sa transmita un CV la adresa de e- mail office@clarismart.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de personal