Consultant vanzari/Optometrist

SC TARCEA OPTIC SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Derularea activitatilor de vanzare produse si servicii in centre de optica
• Oferirea de consultanta de specialitate clientilor.
• Derularea activitatilor de gestionare a magazinului
• Mentinerea relatiilor cu clientii si fidelizarea acestora.
• Testarea vederii in scopul determinarii dioptriei, aparatura medicala de ultima generatie computerizata - pentru optometrist.

CERINTE

Candidatul ideal

• Persoana dinamica, organizata, responsabila
• Excelente abilitati de comunicare
• Experienta in domeniul opticii medicale nu este obligatorie, firma asigurand traininguri de specialitate
• Studii de specialitate – pentru optometrist
• Atitudine pozitiva
• Motivatie puternica de a invata si a reusi

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
• Oportunitatea de a lucra intr-un mediu curat,placut si desosebit
• Pachet salarial atractiv+bonusuri zilnice,saptamanale si lunare
• Posibilitati de promovare
• Sistem training-uri profesional

Tarcea Optic a fost infiintata in anul 2015, are ca obiect de activitate promovarea si comercializarea produselor optice, respectiv:
-rame de vedere
-rame de soare
-lentile dioptrice
-lentile de contact
-lentile cosmetice
-accesorii
-prescriptii oftalmologice de retete ochelari
Oferim cea mai buna calitate la preturi accesibile