Consultant Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea, identificarea si contactarea potentialilor clienti
- sa le prezinti produsele si serviciile
- consiliere, sa te asiguri ca informatiile sunt clare si au fost intelese;
- sa vinzi produsele companiei;
- sa dezvolti si sa gestionezi propriul portofoliu de clienti;
- sa sustii si sa promovezi imaginea companiei pe piata.

CERINTE

- sa ai bune abilitati de comunicare;
- sa fii independent, cu o atitudine pozitiva si deschisa, orientat catre rezultate;
- sa ai spirit antreprenorial, sa-ti poti organiza timpul si prioritatile;
- sa ai putere de convingere si sa dai dovada de proactivitate;
- daca ai experienta de minim 2 ani in vanzari este in avantajul tau.

BENEFICII OFERITE

-oportunitatea de a-ti satisface nevoile financiare in conditii favorabile;
-oportunitatea de a invata si a va descoperi noi abilitati in timpul seminariilor si a sesiunilor de training;
-oportunitatea de a intalni oameni si a va face prieteni intre colegii care, multumita colaborarii cu noi, au atins succesul.
-renumeratie pe masura performantelor
-bonusuri si premii
-traininguri si seminarii de instruire
CV-urile se vor depune la adresa de mail janga.roxana@yahoo.com