Consultant tehnic (part time job)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Oferirea de suport tehnic pentru vanzarea produselor si serviciilor companiei
- Realizarea de comparatii intre produsele noastre si cele ale concurentei
- Evidentierea avantajelor competitive ale produselor noastre

CERINTE

- Limba engleza - nivel avansat
- Orice alta limba straina reprezinta un avantaj (in special maghiara, germana, sarba)
- Bune abilitati de lucru cu programele MS Office (avantaj AutoCAD si/sau alt software din domeniul instalatiilor/constructiilor)
- Persoana dinamica, meticuloasa, atenta la detalii
- Orientat catre obtinerea de rezultate si catre satisfacerea clientilor, atitudine pozitiva
- Abilitati de comunicare foarte bune
- Absolvent sau student an terminal Facultatea de Constructii (avantaj Instalatii)

BENEFICII OFERITE

- Decontare transport
- Acces la informatii si tehnologii performante
- Bonusuri de performanta
- Posibilitate angajare full time