CONSULTANT RESURSE UMANE SI COMUNICARE

BRCT Timisoara

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea activitatilor din domeniul managementului resurselor umane in cadrul BRCT Timisoara: recrutarea, selectia, formarea initiala a noilor angajati, planificarea personalului, revizuirea politicilor si procedurilor interne.
- Realizarea activitatilor de comunicare interna din cadrul BRCT Timisoara sub indrumarea sefului ierarhic.

CERINTE

- Studii superioare, de lunga durata, cu diploma de licenta in domeniul: socio-uman sau economic;
- Cunostinte bune de limba engleza;
- Cunostinte bune de operare pe calculator (Microsoft Windows & Office, Internet browsing);
- Capacitate buna de comunicare;

BENEFICII OFERITE

Concurs: 17.03.2009
Termenul limita pentru depunerea dosarelor: 10.03.2009, ora 17,00, la sediul BRCT Timi?oara.
Documente necesare intocmirii dosarului:
• Copii dupa diplomele de studii
• Curriculum vitae (semnat si datat)
• Scrisoare de intentie (semnata si datata)
• Cazier judiciar sau declaratie pe proprie raspundere care sa ateste ca aplicantul nu detine cazier judiciar
• Adeverinta medicala – tip , pentru angajare
• Copie dupa cartea de identitate / buletinul de identitate
• Formular de inscriere (la solicitarea dvs. se poate transmite prin e-mail, sau se completeaza in momentul depunerii dosarului la sediul BRCT Timisoara)
Detalii - www.brct-timisoara.ro

Biroul Regional pentru Cooperare Transfrontaliera Timisoara este organism neguvernamental, nonprofit, cu personalitate juridica, care functioneaza in domeniul dezvoltarii regionale si al cooperarii transfrontaliere.