CONSULTANT RESURSE UMANE

CASABLANCA SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planificarea, organizarea si executia proiectelor privind managementul recrutarii si managementului resurselor umane
- Evaluarea si selectia candidatilor
- Conceperea procesului de selectie: structura interviului, teste, situatii ipotetice, chestionare; alcatuirea anunturilor de selectie
- Managementul relatiei cu clientii si candidatii
- Consiliere si mediere in relatia client - potential candidat
- Dezvoltarea proiectelor de recrutare la clientii existenti
- Optimizarea continua a bazei de date
-Prezentarea serviciilor de resurse umane ale companiei catre potentialii clienti si managementul relatiei cu clientii. Realizarea unei baze de date cu potentiali clienti.

CERINTE

- Stdent/ absolvent studii superioare sociologie, psihologie
- SOLIDE CUNOSTINTE TEORETICE DE MANAGEMENTUL RESURSELOR UMANE
- Experienta in domeniul resurselor umane constituie avantaj,
- Limba engleza -nivel avansat
- Persoana sociabila, comunicativa, atitudine pozitiva, orientata spre gasirea de solutii
- Capacitatea de a respecta termenele limita

Firma SC CASABLANCA SERVICES SRL Timisoara este o firma acreditata MMSSF (acreditare TM 201/2002) care ofera angajatorilor servicii complete de recrutare si plasare forta de munca in tara si strainatate.
Avem o baza de date solida, permanent actualizata cu CV-urile candidatilor. Dispunem de personal specializat in testarea si evaluarea psihologica a candidatilor.

Firma noastra este permanent la dispozitia dvs cu urmatoarele servicii:
- Recrutare si selectie de personal pentru acoperirea posturilor temporare sau permanente;
- Consultanta in resurse umane;
- Audit de resurse umane;
- Analiza si evaluarea structurii motivationale si a satisfactiei angajatilor;
- Servicii de consultanta in domeniul legislatiei muncii;
- Anchete de opinie;
- Solutii complete de training in domeniul management, marketing, comunicare, vanzari, managementul carierei, cursuri acreditate si recunoscute in 15 tari din Europa (EBC*L V European Business Competence License) in domeniul managementului afacerilor, comunicarii, leadership etc.
Calitatea, experienta si profesionalismul serviciilor pe care le oferim in domeniul resurselor umane ne recomanda.