CONSULTANT RESURSE UMANE

CASABLANCA SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planificarea, organizarea si executia proiectelor privind managementul recrutarii si managementului resurselor umane
- Evaluarea si selectia candidatilor
- Conceperea procesului de selectie: structura interviului, teste, situatii ipotetice, chestionare; alcatuirea anunturilor de selectie
- Managementul relatiei cu clientii si candidatii
- Consiliere si mediere in relatia client - potential candidat
- Dezvoltarea proiectelor de recrutare la clientii existenti
- Optimizarea continua a bazei de date
-Studii de piata
-Prezentarea serviciilor de resurse umane ale companiei catre potentialii clienti si managementul relatiei cu clientii. Realizarea unei baze de date cu potentiali clienti.
-Elaborarea si implementarea strategiei de piata a firmei
-Elaborarea si implementarea strategiei de programe de training a firmei

CERINTE

- Absolvent studii superioare
- Experienta in domeniul resurselor umane de minim 1 an
- Experienta in recrutarea pozitiilor middle si top management
- Limba engleza -nivel avansat (cunostintele de alta limba straina constituie un avantaj)
- Persoana sociabila, comunicativa, atitudine pozitiva, orientata spre gasirea de solutii
- Capacitatea de a respecta termenele limita

Suntem o firma de recrutare si selectie de personal acreditata de MMSS avand aria de acoperire predominant Timisoara/Timis .
Firma noastra este permanent la dispozitia dvs.cu urmatoarele servicii :
- Recrutare selectie si consultanta de personal