Consultant Resurse Umane

Trenkwalder SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- planifica si urmareste buna desfasurare a proiectelor de recrutare si selectie, training si consultanta resurse umane - buget, resurse, grila de timp, conditii, responsabilitati
- screening CV-uri, sustinerea interviurilor de selectie, evaluarea candidatilor, realizarea profilelor psihologice, selectia candidatilor pentru interviul final

CERINTE

-studii superioare in domeniul socio-uman
-experienta in domeniul resurselor umane - minim 3 ani
-cunostinte solide de legislatia muncii
-abilitati de comunicare
-capacitatea de a solutiona probleme rapid si eficient
-cunostinte limba engleza nivel avansat
-cunostinte operare calculator (MS Office, baze de date)

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant
mediu de lucru dinamic
posibilitatea dezvoltarii carierei in cadrul companiei
training

Trenkwalder SRL este filiala in Romania a companiei multinationale ce activeaza in Europa Centrala si de Est, avand experienta in domeniul recrutarii si plasarii fortei de munca permanenta si temporara.

Head Office Romania:
Bld. 16 Decembrie Nr. 14 Ap. 9
300 174 Timişoara
Tel.: +40/256/293 608
inforomania@trenkwalder.com
www.trenkwalder.com/eu/