Consultant programator ERP

Step UP Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿¿¿ Analiza, din punct de vedere tehnic, a proiectelor de implementare ERP si a necesitatilor clientului;
¿¿¿ Programare in mediu similar C# sau VB;
¿¿¿ Proiectare si executie structuri noi de date;
¿¿¿ Implementare software ERP in organizatiile clientilor;
¿¿¿ Instalare si configurare ERP in concordanta cu nevoile clientilor,
¿¿¿ Acordare de servicii suport/mentenanta clientilor.

CERINTE

¿¿¿ Studii superioare;
¿¿¿ Experienta de programare in limbaj C# sau VB;
¿¿¿ Experienta in domeniul ERP constituie un avantaj;
¿¿¿ Meticulos, spirit didactic, persoana cu initiativa, bun organizator, orientare spre client;
¿¿¿ Disponibilitate pentru deplasari;
¿¿¿ Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

¿¿¿ Posibilitati de dezvoltare profesionala;
¿¿¿ Pachet de beneficii motivant;
¿¿¿ Posibilitatea de lucru intr-o echipa dinamica.

Localizata in vestul Romaniei, firma de resurse umane Step Up cunoaste temeinic caracteristicile pietei fortei de munca din aceasta parte a tarii. Oferim solutii optime de recrutare si selectie atat angajatorilor cat si candidatilor.