Consultant Programator ERP

STEP UP Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Analiza, din punct de vedere tehnic, a proiectelor de implementare ERP si a necesitatilor clientului;
-Programare in mediu similar VB;
-Proiectare si executie structuri noi de date;
-Implementare software ERP in organizatiile clientilor;
-Instalare si configurare ERP in concordanta cu nevoile clientilor,
-Acordare de servicii support/mentenanta clientilor.

CERINTE

-Studii superioare;
-Experienta constituie un avantaj, dar nu este obligatorie;
-Cunostinte de programare in VB;
-Familiarizat cu limbajul SQL;
-Cunoasterea LINUX OS poate constitui un avantaj;
-Meticulos, spirit didactic, persoana cu initiativa, bun organizator, orientare spre client;
-Disponibilitate pentru deplasari;
-Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu atractiv, posibilitate de dezvoltare profesionala intr-o echipa tanara si entuziasta.

Step UP Professional HR Services este o firma cu experienta in servicii de resurse umane, cu accent pe recrutarea si selectia de resurse umane adaptata cerintelor specifice ale clientilor. Important pentru oamenii nostri este imbunatatirea continua a performantei, promovarea excelentei si abordarea moderna si inovativa a activitatilor de resurse umane.
Step UP Professional HR Services recruteaza pentru clientul sau, Ascent SOFT – prestigios furnizor local de solutii software pentru administrarea afacerilor (ERP) cu o prezenta de peste 7 ani pe piata romaneasca: