Consultant imobiliar sau credite bancare

Virtual Reality Systems Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam (si speram sa si gasim) consultanti pentru servicii de credite bancare si servicii imobiliare B2B (pentru firme). Sunt disponibile mai multe joburi si dorim colegi specializati pe cite unul dintre cele doua domenii de mai sus.
Asteptam cu interes CV-urile candidatilor carora le-ar face placere sa faca urmatoarele:
- Prezinta oferta de servicii de creditare sau produse imobiliare
- Consiliaza clientii in alegerea deciziei optime;
- Stabileste si dezvolta o relatie profesionala placuta cu clientii companiei;
- Promoveaza si asigura vanzarea serviciilor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii deja existenti

CERINTE

Candidatul ideal (nu-l cautam neaparat pe cel ideal, dar sa semene cu el) :
- team player
- simtul umorului “constituie un avantaj”
- cu atitudine pozitiva
- initiativa si perseverenta
- disponibilitate de a se deplasa ocazional pe teren (accidentat :-)
- abilitati excelente de comunicare, negociere si interelationare
- cu bune cunostinte de operare PC
- tinuta business
- capacitatea si mai ales ambitia de a invata lucruri noi si de a se perfectiona.

BENEFICII OFERITE

La cerintele de sus putem oferi din toata inima:
- Colectiv de munca prietenos, fara birocratie
- Sefi OK, ne pasa de bunastarea angajatilor si ajutam oricand se poate pe plan personal si profesional
- Posbilitati reale de crestere si promovare
- Aprecierea si remuneratia corecta a muncii bine facute
- Dedicatia se rasplateste.

Companie tanara si dinamica, cu viziune in domeniul internetului si cu proiecte solide.